• Свеж
Гарланд килим Чарлстон чили пиперка црвена 5'x7 'IKat Indoor Area reg

Гарланд килим Чарлстон чили пиперка црвена 5'x7 'IKat Indoor Area reg

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Дизајнерските килими не мора да ја кршат банката. 100% полипропилен, машинска тафтувана, цврста боја на боја и цветен образец на јамка што ќе го разубави секој дом. 100% поддршка од не -лизгање на латекс. Сепак, почвата, боите може да варираат малку во личноста како резултат на фотографирање на блиц и разлики во поставките на мониторот. Секој килим/тепих е произведен со исти бои како што е на сликата; Како и да е, тие можат да бидат произведени од малку поинакви "бои многу". Значење кога предивото е обоено, може да варира во сенка некогаш толку малку. Килим на Олефин во областа на Олфин во облик на скратено и јамка : Одлично за секоја просторија. Килим на олефин област. Отпорна на почва и дамки. Упатства за нега : Лесно за чистење. Домашен.

Детални спецификации

Додатоци на производи