• Свеж
Акцент стол со отоман, аукфа резиден софа стол фотелја со прилагодлив потпирач за грб и страничен џеб, кадифено кабриолет софа стол за дневна соба за спална соба ка?

Акцент стол со отоман, аукфа резиден софа стол фотелја со прилагодлив потпирач за грб и страничен џеб, кадифено

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Современ акцент на столчето со отомански, Аукфа тапацирана фотелја за салони со прилагодливи агли и страничен џеб, стол за дневна соба за домашна канцеларија. Ова столче може да се смести во дневна соба за гледање телевизија, одморот или читање. Дополнителната долга перница може да обезбеди поголема удобност. Тоа е апсолутно добра идеја за сместување во мала просторија, домови, станови, студија, канцеларија. Повторно софа стол, акцент столче со отоман, тапацирана фотелја за салони со прилагодливи агли и нозе на златни метел, стол за дневна соба за домашна канцеларија. Recliner софа стол со османлиски, единечен тросед за спиење софа со 1 перница и 2 странични метри на џеб и златни метел, прилагодливи кадифени акцент стол за дневна соба за дневна соба, кој се повлекува софа столче : со отоман, оваа столица може брзо да се претвори во гостин /Детски кревет да се одмори. convenient for visiting family and friends. Adjustable and Super Strong : Soft velvet fabric and high-density foam make the lines full and concise, the backrest is adjustable in 3 positions, 105° - 180° reclining, satisfying reading, entertainment or sleeping, will make you feel supported andcomfortable. Easy to Assemble and Use : Easy-to-follow instructions insures a perfect build and the ottoman can be move at will. Features Product Type : Recline Sofa Chair, Sleeper Sofa Bed, Velvet Accent Chair, Тапациран стол за софа, столче за дневна. Капацитет за седење : 1. Материјал за тапацир : кадифе. Материјал за рамки : Цврсто + произведено дрво. Детали за рамка за материјал : Цврсто дрво и иверица. Материјал за нозе : Материјал за полнење на метални седишта : пена. Изградба на седишта : Синусни извори. Материјал за полнење на грбот : пена. Отстранливи перничиња : Бр. Отстранлив капак за перниче : Бр. Туркани перничиња : Бр. Перници Вклучени : 1 парчиња 25 "x9" x7 ". Тип на рака : квадратна рака Тип на грб : Прилагодлив заден капацитет : 250 bs. Потребно е склопување на возрасни : Да. Производ за да. Грижа : Да се ​​исчисти материјалот за тапацир, да се забележи чисто со влажна крпа и благ сапун. Димензии на производот FESTOFA : 40,5 "x33" x32 ". Отоман : 32,5" x23 "x17". Големина на спиење : 32,5 "x61" x17 ". Висина - Седиште до врвот на грбот : 16. ”. Висина на раката - подот до рака : 24,5". Висина на седиштето - кат до седиште : 17 ". Висина на ногата - горе до дно : 10" метал. Дебелина на перница : 7 ". Севкупна тежина на производот : 66 фунти. Тежина на пакет : 73 фунти. Капацитет на тежина : 250 bs.

Детални спецификации

Додатоци на производи