• Свеж
Девојки во системи јакна

Девојки во системи јакна

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Чувајте го вашето малечко чувство пријатно и удобно со исклучително разноврсната швајцарска технологија за девојчиња 3 во 1 системи јакна. Направено од мек и издржлив полиестер, овој врв се состои и од надворешна и внатрешна јакна за најразлични опции за носење. Надворешната јакна има затворање на предниот дел од преден патент покриен со велкро и три пригодни предни џебови, како и аспиратор со руно. Внатрешната јакна има и долги ракави и целосно затворање на поштенски преден, заедно со два предни џебови и јака поставена со руно. Носете и за максимална топлина или секоја јакна поединечно. Оваа јакна е достапна во разновидни стилови и е одличен додаток на нејзината гардероба со ладно време. Швајцарски технолошки девојки 3 во 1 системи јакна : 100% полиестер. Внатрешна и надворешна јакна. Сет од 2 парчиња. Надворешна јакна : Двојно целосно затворање на предниот дел со покривање со Велкро. Аспиратор со руно. Две предни џебови и еден преден патент џеб. Долги ракави со манжетни за велкро. Внатрешна јакна : Целосно затворање на поштенски преден дел. Две предни џебови. Јака поставена со руно. Достапно во разновидни стилови. Затворете ја куката и лентата за јамка пред миењето, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, паѓајте суво на ниско ниво, не пеглајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи