• Свеж
Women'sенски црн јаглен во Лас Вегас Индијана онс: Крадците на фланел салон панталони

Women'sенски црн јаглен во Лас Вегас Индијана онс: Крадците на фланел салон панталони

DEN 854.40

Од стока
Во магацинот

Кога ќе се вратите дома после долг и напорен ден, сè што сакате да направите е да се опуштите, нели? Откријте и исто така покажете колку ги сакате вашите Индијана онс : Крадците во Лас Вегас во исто време со ставање на овие приврзани панталони за салон. Тие се одликуваат со зачудувачки графики на Лас Вегас Рајдер, совршени за прикажување на вашата посветеност. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Облека за странична страна. Еластична лента за половината со влечење. Везена графика. Увезени. ИНСЕАМ за мерките на големината S приближно. 30 ''. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Официјално лиценциран. Сублимирано карирано печатење.

Детални спецификации

Додатоци на производи