• Свеж
Време и Tru без ракави опуштено вклопување на резервоарот Топ пакет

Време и Tru без ракави опуштено вклопување на резервоарот Топ пакет

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Добијте го вашиот ретро стил во проверка со времето и врвот на резервоарот за вратоврска на TRU. Става жлеб вртење на вашиот стил на топло време. Овој резервоар за ракави без ракави на вратот има совршен спој на удобно и ладно во кое има финиш за миење на вратоврска. Со многу опции во боја за избор, овој врв ќе се спари добро со вашите омилени шорцеви и сандали. Исклучиво на. Деколте за лажичка. Без ракави. Опуштено вклопување. Вратоврска. 100% дрес на памук. Машината измијте ладно одделно или со слични бои, измијте внатре надвор, само не -хлорско белило кога е потребно. Направено во Индонезија.

Детални спецификации

Додатоци на производи