• Свеж
50 молив вештачко новогодишно дрво со црвени бобинки - нели.

50 молив вештачко новогодишно дрво со црвени бобинки - нели.

DEN 2704.00

Од стока
Во магацинот

Праволна елеганција е оваа украсна елка. Изложува црвени бобинки Ова дрво ќе создаде привлечност од пожари во вашиот декор. Конструкцијата на филијалата со шарки е дополнителна предност. Се обложуваме дека вашите гости не можат да ги тргнат очите од оваа убавина! Карактеристики на производот : Undit Profile Profile Profile Tree Hinged Granture Construction За затворен употреба само не е потребно склопување - дрвото доаѓа во 1 парче доаѓа во димензии на кафеавиот штанд : 50 "Висок х 22 " широк материјал (и) : PE/PVC/ Метал/Пластиканоте : Гранките се компресирани за пратка и треба да бидат испуштени по пристигнувањето за да изгледаат како фотографијата. Вештачка елка со црвени бобинки. Совршено за есенска зима или Божиќен декор. Не е потребно собрание; Дизајн на едно парче.

Детални спецификации

Додатоци на производи