• Свеж
Внимавајте на I By Sutio Arts Canvas Art Print

Внимавајте на I By Sutio Arts Canvas Art Print

DEN 1530.08

Од стока
Во магацинот

Драматично подготвена и преплавена на врвот на карпата на едната нога, оваа херно се загледа во морето, можеби чистеше храна или евентуално за да лета. Неговите прекрасни црно -бели пердуви се заробени со такви исклучителни детали и суптилност што го прават суштеството да се истакне против сивото и меланхоличкото небо зад неа. Без разлика дали е за birdубител на птици во вашиот живот или поморски авантуристи, овој печатење ги засити и и ветува дека ќе го повлече фокусот без разлика каде ќе го закачите. Произведено со печатење со полно крварење што ја опфаќа целокупната платно, вашето ново ремек-дело е направено со најсовремена технологија која обезбедува отпечатоци со музејски квалитет. Со квалитетно занаетчиство што гарантира професионален изглед, ова печатење на Giclee на платно е исто така лесен и лесен за виси. Не е потребно гломазно кадрирање бидејќи на вашето ново уметничко дело им треба само неколку нокти и стабилна рака за да се обесат. Печатење на Херон Сликарство. Сложени детали. Галерија завиткано платно. Одлично за дома или канцелариски декор. Лесен. Избриши чисти.

Детални спецификации

Додатоци на производи