• Свеж
Атлетски работи маица за магии на мажите и големите мажи без ракави, големини S-4XL

Атлетски работи маица за магии на мажите и големите мажи без ракави, големини S-4XL

DEN 479.68

Од стока
Во магацинот

Работејќи или дружење, ништо не ја победи студената удобност на мускулните маици на атлетските дела. Резервоар и дел од дел, овој многу носен врв оди каде и да го правите, од салата до BBQ во задниот двор. Лесно за слој благодарение на дизајнот без ракави, но исто така работи и соло. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : ребрести екипаж; меко чувство.

Детални спецификации

Додатоци на производи