• Свеж
Арден селекции Keeley Stripe In. Отворена лумбална перница, пакет

Арден селекции Keeley Stripe In. Отворена лумбална перница, пакет

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Големата лумбална перница на Arden селекција на отворено, сет од 2 ви дава повеќе опции за стилизирање и нови начини за прилагодување на вашиот простор за живеење на отворено оваа сезона, за да го направите тоа само она што го сакате. Оваа перница на отворено е со повеќекратна употреба : функционално со големина, така што може да се користи како пакет за перници за фрлање за да се потенцира секој сет на мебел или како перница назад за вашите столчиња за јадење. Оваа ставка доаѓа со сет од 2 перници, секоја мерка 22 "w x 15 " l x 6 "t и има детали за заварување околу работ, давајќи им чист и полиран изглед. Трајниот, отпорен на временски услови полиестер Ткаенината обезбедува живописни бои во текот на сезоната и нуди лесно чистење со само сапун и вода. Ние користиме 100% полиестерско полнење во нашите перници на отворено за да помогнеме во задржувањето на формата и да одржуваме долготрајно придружно поддржувајќи ја употребата на отворено. Овие перници на отворено се третираат и се третираат и се третираат и се наменети за употреба на вашиот двор или палуба, сепак препорачуваме да ги донесеме во затворено кога врне дожд или кога не се во употреба за да го зачуваат нивниот животен век и да ги одржуваат убаво. на набавка. Доказ за купување е потребен за да се добие покриеност според оваа ограничена гаранција и не е обезбедено гаранција за покривање без доказ за набавка. Може да бидеме контактирани на Customer Service@. Се одликува со единечен завалка кој обезбедува луксузен, резолутен изглед. 1-годишна ограничена гаранција за производство на дефекти. Вкупни димензии : 15 во L x 22 во W x 6 во H. Еластична полиестерска надворешна ткаенина е третирана со засилена УВ заштита за да се спротивстави на бледнее. Исполнет со 100% супериорен еверлукс полиестер што му помага на перницата да ја задржи формата со текот на времето.

Детални спецификации

Додатоци на производи