• Свеж
TXI TRW Electric Blue Fits Изберете: - Toyota Prius Prime Le Xle Limited, - Toyota Prius Le Xle

TXI TRW Electric Blue Fits Изберете: - Toyota Prius Prime Le Xle Limited, - Toyota Prius Le Xle

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Подлогата за сопирачките на TRW Disc изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме подлога за сопирачки на диск за буквално секој автомобил на патот денес. Поставите за сопирачките на TRW Disc се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. TRW TXI1354 TRW Electric Blue Fits Select : 2022 Toyota Prius Prime LE/Xle/Limited 2021 Toyota Prius LE/Xle 4 Cyl 1,8 L 2017-2019 Toyota Prius Prime 4 Cyl 1,8 L 2019 2020-2021 Toyota Prius Prime LE/Xle/Limited 4 Cyl 1,8 L 2022 Toyota Prius Night Shade/L/Le/Xle/Limited и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи