• Свеж
Без граници женски лесен жичен градник

Без граници женски лесен жичен градник

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Кажете здраво на вашиот нов основен највисок фигура. Удобноста и убавината одат рака под рака со овој градник без жица од без граници. Безжичните детали ве одржуваат удобни и поддржани во текот на денот со беспрекорна завршница за беспрекорен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи целосна покриеност со големина S. Безжичен; Беспрекорен. Прилагодливи ленти. Подложни чаши. Прилагодливо затворање на кука и око на грб. Тело : 93% најлон/7% спандекс; Лагер : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Беспрекорен градник на жените од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи