• Свеж
Кошула за кратки ракави за кратки ракави на Вранглер

Кошула за кратки ракави за кратки ракави на Вранглер

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Кола за кратки ракави за кратки ракави на Wrangler, направена за да се движите кога уживате во одличното отворено, оваа машка кошула со копчиња е направена од ткаенина за дишење и има вентилатор за оптимален проток на воздух. Оваа кошула е направена со квалитетот што го очекувавте од Wrangler. Опуштено вклопување. Копче за кратки ракави надолу. Еко ткаен материјал. UPF 30. Влажност за влага. Вентилен назад. Затворање на плочата за прицврстување. Стил# NW11pmn.

Детални спецификации

Додатоци на производи