• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „невестински букет“ платно уметност од студиото МекНил

Трговска марка ликовна уметност „невестински букет“ платно уметност од студиото МекНил

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Уметник : Студијата Mac Neil Studio Subject : People Style : Modern & Modern и современа производ Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Студиото МекНил „невестински букет“ платно уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи