• Свеж
За спиење се напојува со нанобионска рампа за душеци, крал

За спиење се напојува со нанобионска рампа за душеци, крал

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Кога користите прицврстување за спиење од нанобионска рампа за душеци за перформанси, мешавината на минерали вградени во ткаенината се активира со телесна топлина, позната и како енергија. За спиењето ја враќа енергијата назад кон вас, стимулирајќи го локалниот проток на крв и помагате во санирање на уморни мускули и зглобови, истовремено промовирајќи повеќе мирен и реставративен сон. Спиењето на наносот на Нанобион се топи моќен спој на минерали кои испуштаат екстра-инфрацрвени зраци. Екстра-инфрацрвените зраци овозможуваат трансфер на енергија и го забрзуваат локалниот проток на крв, истовремено помагаат да се намали напнатоста на мускулите и да се подобри циркулацијата. Меките, квалитетни ткаенини што дишат се внесуваат со комерцијална нанобионска формула. Овие терапевтски ткаенини потоа се прават во производи за постелнина. Клучни карактеристики : Спиењето ја враќа енергијата назад кон вас, стимулирајќи го локалниот проток на крв и помагате во санирање на уморни мускули и зглобови, истовремено промовирање на повеќе мирен и реставративен сон. За спиење, напојување од нанобионска технологија е одобрена од ФДА како општ велнес производ. Мека и поддржувачка. Вклопува душеци длабоко до 18 ”.

Детални спецификации

Додатоци на производи