• Свеж
Исклучително игри: Марвел Спајдер -Гвен - Оригинален држач за контролор на мобилни телефони и игри, штанд на уредот, момци на кабел, лиценцирана фигура

Исклучително игри: Марвел Спајдер -Гвен - Оригинален држач за контролор на мобилни телефони и игри, штанд

DEN 9519.84

Од стока
Во магацинот

Marvel Spider -Gwen - Кабелски момчиња Телефонски држач и држач за контролор - од мултиверзум не премногу далеку, Гвендолин Стејси, или Спајдер -Гвен до вас и мене, е подготвен и подготвен да го заштити вашиот мобилен телефон, контролори за игри и многу повеќе од Било кои негативци кои можеби го сакаат тоа за себе. Директно од стриповите на Марвел Спајдер-Гвен, таа патувала низ просторот и времето од Земјата-65, донесувајќи ги мозоците и да се разделиле на вашето поставување.App Rox 8.5 "Висок далечински управувач и контролор на контролорот / држач за игри. Компатибилен со повеќето видови на паметни телефони и Контролори на конзоли, вклучувајќи го и следниот генерал Play Station 5 Dual Sense, Xbox Series S/X и сите i Phone. Тоа е совршен другар на екипа за која било спална соба, канцеларија или дневна Колекционерски асортиман на вашите омилени ликови кои имаат толку многу намени како додатоци за табели за игри, ќе се прашувате што направивте без нив! Spider-gwen : повторно обединете се со вашата омилена суперхеројска веб-лепење . 8.5 "Слика : Тешка статус на ПВЦ и статуа и Цврста база што ги држи вашите работи без да се превртува . разноврсна : лесно ја држи и прикажува повеќето рачни електроника, визит-картички, далечински управувачи на ТВ, читатели на е-книги, итн!. Одлична идеја за подароци : Барате совршен подарок? Тогаш оваа колекционерска фигура е за вас . Официјално лиценцирана : Вашите омилени карактери со поп култура - со цел! Официјално лиценциран од Марвел, стилизиран на Спајдер-Гвен од стриповите Спајдер-Гвен.

Детални спецификации

Додатоци на производи