• Свеж
Пенка+опрема за спортски молив, сини беспилотни летала

Пенка+опрема за спортски молив, сини беспилотни летала

DEN 98.88

Од стока
Во магацинот

Воведување на торбичка за молив со беспилотни летала Pen+Gear - Стилско и практично решение за одржување на вашите прибор организирани. Овој случај на морнарица со сини моливки има простран оддел, совршено големина за да ги задржи сите ваши основни стационарни предмети за училиште. Со својот полиестер печатење со дрон, овој случај со моливи додава допир на личност во вашите училишни материјали. Погодно и за момчиња и за девојчиња, гарантира дека вашите додатоци што мора да имаат безбедно складирани и лесно достапни секогаш кога ви требаат. Надградете ја играта на вашата организација со оваа кул торбичка за моливи. Неговата трајна градба гарантира долготрајна употреба, обезбедувајќи сигурна заштита за вашите вредни предмети. Торбичка со молив со барел со беспилотни летала во сина боја со влечење на ринг-патент. Проверете ја целата наша колекција на Gear Pen+за повеќе основни училишта, како што се пенкалата за топка и тетратки за композиции. Совршен за складирање на училишни материјали како моливи, бришачи, врзивни клипови и многу повеќе. Димензии на производот : 7,9 "L x 3,6" W x 3.9 "H. Лесно се прицврстува на врзивно средство со 2 вградени јамки. Одржува сè погодно на една локација. Главниот оддел со екстра-широко дијагонално отворање е обезбеден со поштенски патент.

Детални спецификации

Додатоци на производи