• Свеж
Келли торба

Келли торба

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Носете ги сите ваши најважни работи во оваа торба за женски тота на Linea Pelle. Се одликува со простран ентериер и голем надворешен џеб. Оваа торба со кожни точки работи добро за да се држат рачно или да се носат вкрстено тело. Земете го со вас и за работа и за игра. Торбата за тотална тота на Linea Pelle има затворање на магнетно јазиче и меки двојни рачки со хардвер во боја на сребрена боја. Користете го за држење на вашиот паричник, клучеви, шминка и други предмети. Достапно е по ваш избор на стилски разновидни бои. Linea Pelle Kelley Tote торба : материјал од жито од камчиња. ПУ -кожна торба за тотални има двојни рачки. Прилагодлива лента за одвојување на крстот. Затворање на магнетно јазиче. Faux Suede природна обвивка во боја. Црна раб боја. Сјаен сребрен хардвер. Внатрешен џеб за внатрешни работи на wallид. Внатрешни предни wallидови со двојни џебови за комунални услуги. Мерења : 12 "L x 11,5" H x 5 "Gusset. Достапни бои : црно и темно кафеава.

Детални спецификации

Додатоци на производи