• Свеж
Повторно воспоставен од производството на епсон 288XL кертриџ, црн, висок принос

Повторно воспоставен од производството на епсон 288XL кертриџ, црн, висок принос

DEN 487.84

Од стока
Во магацинот

Ова е повторно воспоставен со касети Epson 288 XL (T288 XL120), овој кертриџ за употреба со Epson Expression Home XP-330 печатач, изразување дома XP-340 печатач, изразување дома XP-430 печатач, изразување дома XP-434 печатач, изразување дома XP-440 печатач, изразување дома XP-446 печатач. Ова ќе биде совршено погодно за сите канцелариски и станбени употреба со високи перформанси. Тие го намалуваат нередот и обезбедуваат висока резолуција. Овие производи ви помагаат да работите ефикасно без да жртвувате квалитет и да дадете добри резултати. Создадете материјали што се издвојуваат со овие производи. Тие помагаат да се задржи секој канцелариски простор раздвижен и ефикасно да работи без разлика дали работи на отпечатоци на важни белешки за презентација или флаери што привлекуваат внимание. Ако добиете поставен печатач или само заменувате кертриџ во постојниот печатач, не заборавајте да го проверите упатството и потврдете дека овој кертриџ ќе биде соодветно за вашата опрема. Погледнете други слични артикли за да ја задржите вашата канцеларија опремена со деловите и опремата што ви е потребна за да успеете. Соберете ги овие канцелариски материјали како и извлечете ја работата денес. Касети за печатач. Црна боја. 500 принос на висока страница.

Детални спецификации

Додатоци на производи