• Свеж
Глорија Вандербилт Високиот пораст Jeanан, Грофот, Пак

Глорија Вандербилт Високиот пораст Jeanан, Грофот, Пак

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Глорија Вандербилт фармерки Високиот пораст права нога. Jeanан содржи 5 џебови. Jeanан е 1 броење 1 парче. 56,00% памук, 25,00% полиестер, 18,00% вискоза, 1,00% еластан. Jeanан со сина боја. Машина за перење. Опуштено вклопување. Обичен стил. Jeanан е за жени. Тип на патент. Сезоната на Jeanан е пролет. Сезоната е 2021 година. Средно миење. Подигнувањето на пантолоните е големо. Исечената нога на ногата е права нога. Висок пораст. 5 џебови. Опуштено вклопување. Обичен стил. Права нога.

Детални спецификации

Додатоци на производи