• Свеж
DesignArt 'Бајка Кралство Палас на Purple Mountain Top' Детска уметност платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'Бајка Кралство Палас на Purple Mountain Top' Детска уметност платно wallидна уметност печатење

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Оваа извонредна детска уметност платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа wallидна уметност на платно на детско платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Детска уметност. - Предмет : пејзажи, фантазија. - Боја : виолетова,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Детални спецификации

Додатоци на производи