• Свеж
Студио Wynwood Printed Figurative Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Figurative Canvas Art Print

DEN 768.00

Од стока
Во магацинот

Рекламирање на пистата Авенија АВЕТ АРТ АРТ ПЕНЦЕНСКИ ПРИНЦИ „МЕН без страв“ стрипови - црвени, бели луѓе без страв, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црвена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на рекламирање со тема за стрипови за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи