• Свеж
14к синџир на жолто злато, 26 “

14к синџир на жолто злато, 26 “

DEN 1440.00

Од стока
Во магацинот

14К жолто злато 2,5мм ланец на јаже, 26 "14k жолто златно јаже ѓердан : . Ѓердан метал : : 14 K цврсто злато ААА-квалитет. Клип : : заклучување на јастог. Олово и никел бесплатно. Хипоалергичен. Совршен за давање подароци. Вклучена кутија за подароци. Направено во Италија.

Детални спецификации

Додатоци на производи