• Свеж
Бела Вита Лоти блок -потпетица Челзи чизми

Бела Вита Лоти блок -потпетица Челзи чизми

DEN 640.00

Од стока
Во магацинот

Имаме толку многу loveубов кон Лоти! Ова е совршено одење, ден во, ден надвор. Врвната линија на џемперот му дава мешан материјал поп додека останува доволно разноврсен за да биде облечен или облечен. Ние ја сакаме прошетката потпетица за засилување на висината и зашилената пети за елегантна софистицираност. Достапно во детски велур, кожа и нашата омилена нова неутрална : леопард. 2,5 инчи блок -потпетица. Челзи подигање. Блок пета. Модерен зашилен пети. Подготвена влошка.

Детални спецификации

Додатоци на производи