• Свеж
Колекција на ournourneе жени со ширина на ширина од ширина на плоштад пети

Колекција на ournourneе жени со ширина на ширина од ширина на плоштад пети

DEN 431.68

Од стока
Во магацинот

На секоја девојка му треба разноврсна лопатка во нејзината гардероба, а колекцијата Tullie By Journee одговара на сметката. Плоштад-пети и изменетиот дизајн на топки нудат модерен пресврт, додека меките вегетански велурџии му даваат допир на елеганција. Со подножје и широка ширина, ќе ви биде пријатно на нозе во текот на целиот ден. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Детални спецификации

Додатоци на производи