• Свеж
Храната за животинска планета вибрира само сад, портокал

Храната за животинска планета вибрира само сад, портокал

DEN 527.84

Од стока
Во магацинот

Преносен сад за миленичиња од животни планета го прави поудобно да го земете вашиот крзнен пријател со вас кога сте во движење. Без разлика дали одите во паркот, на покачување или само трчање на работи, садот што може да се склопи, го олеснува храната и наводнување на вашето домашно милениче додека сте надвор. Направено од квалитетен материјал што го прави долготраен и издржлив. Портокалово со „само храна вибрации“. Преносни и склопувачки. 34 мл.

Детални спецификации

Додатоци на производи