• Свеж
Јакна од памучни анорак јакна од Беверли Хилс Поло Клуб, големини со 4-16

Јакна од памучни анорак јакна од Беверли Хилс Поло Клуб, големини со 4-16

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Јакната на памук за девојчиња од Беверли Хилс Поло Клуб ќе направи одличен додаток на секоја гардероба. Направено од 100% памук. Оваа јакна вклучува долги ракави, аспиратор и две џебови со размавта со затворање на привремено за да ги задржи сите нејзини додатоци. Целосното затворање на предниот дел од поштенскиот патент на половината обезбедува прицврстено и прилагодено вклопување. Достапно во разновидни бои. 100% памук; Јакна од анорак; Целосно затворање на поштенски преден; Два функционални предни џебови; Еластично кинење на половината; Машинско миење топло.

Детални спецификации

Додатоци на производи