• Свеж
Уникатни поговори за жени плус големина на облека модни цврсти пински точки против вратот на вратот

Уникатни поговори за жени плус големина на облека модни цврсти пински точки против вратот на вратот

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Оваа избодена кошула со пински точки е женствена главна, лесна, лесна за носење и популарно. Од кафуле трча до канцеларијата со колеги или пријатели до една ноќ во градот. Овие авангардни кожни мини чевли и чизми се малку неутрализирани од женската лента за пупки. Совршено се совпаѓаат со слаби фармерки и потпетици за лесен летен стил. Повод : Одмор, прием за отворање, случајно излегување, датира, шопинг, итн. Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мешање (меѓународни инчи) Големина градите на градите рамо Ширина1x - 48 3/8 - 172 X - 51 5/8- 17 3/43x - 55 1/8 - 18 3/84x - 58 5/8 - 19 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина на облека, модни цврсти пински точки V вратот Топ 100% полиестер. Увезени. Тркалезен врат. Чисти кратки ракави. Везена блуза со точки. Едноставни бели врвови. Одделно со ткаенина или боја. Моделот е 5'7 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

Детални спецификации

Додатоци на производи