• Свеж
Гаранималс бебе момчиња Јас сум вид на голема долга ракав на врвот на руно, големини 6 9-24 милиони

Гаранималс бебе момчиња Јас сум вид на голема долга ракав на врвот на руно, големини 6 9-24 милиони

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Дали сте слушнале? Бебето момче е вид на голема работа и овој пуно -пуловер го прави официјално. Со долги ракави и мека завршница, на врвот на ова бебе момчиња на момчињата лесно го комплетира неговиот симпатичен изглед. Екипаж. Долги ракави. Графички принт од предната страна. Тело на руно. 80% памук/20% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долга ракав за момчиња со долги ракави од Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи