• Свеж
Современи теми кревети во торба со реверзибилна облека измиени микрофибер, Бек, Роузвуд Роуз, Калифорнија крал

Современи теми кревети во торба со реверзибилна облека измиени микрофибер, Бек, Роузвуд Роуз, Калифорнија

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Мека текстура и лесно живеење е она што сите ги посакуваме овие денови; Опуштена атмосфера која ни овозможува да земеме длабок здив! Овој комплетен комплет за постелнина на Бек е пред-измиен за најлесното чувство. Шиењето на кутијата му овозможува на Полиестер да остане на место и да не се натрупа од едната страна. Декоративна перница што одговара го заокружува овој едноставен, мек сет за постелнина. Со вклучен комплетен лист, ова е совршен начин за модернизација на вашата спална соба сите во една набавка. Комплетите вклучуваат : 1 утешител, 2 шами за перници (1 за близнаци), 1 декоративна перница, 1 рамен лист, 1 вграден лист и 2 перници (1 за близнаци). Близнак : Удобник (1)- 66 "x 86", срам (1)- 20 "x 26", рамен лист (1)- 66 "x 96", вграден лист (1)- 39 "x 75", перница (перница ( 1) - 20 "x 30", декоративна перница (1) - 12 "x 18". Комплетен : Удобник (1) - 76 "x 86", Шамс (2) - 20 "x 26", рамен лист (1) - 80 "x 96", вграден лист (1) - 54 "x 75", перници (перници (перници (перници (1) - x 75 " 2) - 20 "x 30", декоративна перница (1) - 18 "x 18". Кралицата : удобност (1) - 86 "x 86", shams (2) - 20 "x 26", рамен лист (1) - 90 "x 102", вграден лист (1) - 60 "x 80", перници - перници - перници - перници - перници - перници - перници - перници - перници - перници - перници - перници - перници - перници 20 "x 30", декоративна перница (1) - 18 "x 18". Кинг : утешен (1) - 102 "x 86", Shams (2) - 20 "x 36", рамен лист (1) - 106 "x 102", вграден лист - 78 "x 80", Pemlowcases (2) - 20 "x 40", декоративна перница (1) - 18 "x 18". Калифорнија Кинг : Удобник (1) - 102 "x 86", Шамс (2) - 20 "x 36", рамен лист - 106 "x 102", вграден лист - 72 "x 84", перници (2) - 20 " X 40 ", Декоративна перница - 18" x 18 ". Опремена лим џеб - 12" на близнаци и 14 "на целосна цел. Крал.

Детални спецификации

Додатоци на производи