• Свеж
Манден NYујорк, машката чипка за чипка на чипка, патика за лежење

Манден NYујорк, машката чипка за чипка на чипка, патика за лежење

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Ништо не ја победи класичната удобност на патиките на чипка на Маден Cујорк. Лесни и флексибилни, овие патики можат да одговараат на вашиот напорен ден чекор за чекор. Дизајнирани со перфорирани детали и влошена влошка, тие се удобни бидејќи се убави. Безвременски додаток на вашата колекција на чевли. Материјал : Горна и надворешна страна : синтетички материјал. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Фронт на чипка. Карактеристики на удобност : лесен; удобна влошка; Флексибилна надворешна плоча. Патики со чипка за мажи од Мадден Cујорк.

Детални спецификации

Додатоци на производи