• Свеж
Кабинет за складирање, организатори на кабинети со мал капацитет со прилагодливи полици за спална соба, дневна соба, бања

Кабинет за складирање, организатори на кабинети со мал капацитет со прилагодливи полици за спална соба, дневна

DEN 1759.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Овој кабинет за поднесување го преобликува вашиот работен простор. Двете прилагодливи полици ги одржуваат сите ваши канцелариски материјали во ред и ве спасуваат од расипување преку преполни фиоки. Кабинетот за складирање усвојува задна челична плоча од 0,7 мм, структурата е цврста и стабилна, а секоја полица може да носи 50 килограми. Четирите нозе не само што можат да се користат на влажни места, туку и да го заштитат вашиот под од оштетување. Рамката на телото е изработена од ладно валани челик, обложена со прав, отпорен на корозија и докажана влага и може да се користи во вашата канцеларија, бања, дневна соба и спална соба. Тежина и димензии : Големина на производот : 13,77 "x 15,74" x 36.06 ". Големина на пакување : 35.04" x 20.08 "x 7.48". Тежина на производот : 24,25 фунти. Тежина на пакет : 30,42 фунти. Капацитет на тежина : 50 фунти. Спецификација : Главни состојки : челик. Главна боја : Црна. Број на пакети : 1. Треба да се соберат : Да. Забелешка : Се користи рачно мерење и може да има некои разумни грешки . Поради фактори како што се опрема за прикажување и околина за снимање, бојата на производот може да биде малку поразлична од сликата, што е нормален феномен, ве молиме погледнете вистинскиот производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи