• Свеж
Комплет за балон за балони за дипломирање, 1pk

Комплет за балон за балони за дипломирање, 1pk

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Комплетот за балони за балони со едно пакување може да ја направи вашата маса во центарот на вниманието на забавата на вашата куќа. Оваа декорација има блескава сребрена база со три 6 "starвездени балони и еден 18 " тркалезен балон што прикажува порака "Честитки Град" со разнобојни точки на полкови подолу. Продадено во пакувања од една, неверојатно се координира со други материјали за забави и украси за теми за дипломирање. Овој центар на забавата е едноставна за поставување и ќе додаде прскање на боја и вибрација на забава. Вашите гости ќе го сакаат класичниот дизајн и пенлива база. Чистењето ќе биде лесно со овој центар за маса за еднократна употреба. Ibrивописните бои можат да додадат празнично чувство на вашата маса. Овој пакет вклучува најголем дел од она што ќе треба да ја направите вашата маса онаа што ги привлекува очите на вашите гости. Тоа е мудар избор за секој што бара да ги зачини дипломските празници и украси. Комплет за балони за балони за дипломирање, 1-пакет : 1 Дипломирање точки комплет за балони исполнети со воздух. Централниот дел вклучува база, 3 мали балони и 1 голем балон. Лесното склопување го прави поставувањето ветре. Партискиот центар е за еднократна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи