• Свеж
Серија на мелница Екена - 36 Плоштад Балустер комплет W Стил Д средно -железница за шини на ниво на 6 ', сјајни плетени финиши

Серија на мелница Екена - 36 Плоштад Балустер комплет W Стил Д средно -железница за шини на ниво на 6 ', сјајни

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

"Безгрижно " е целта на вашиот простор за живеење на отворено. Aluminum Afco-Rail може да ви помогне да ја исполните вашата цел "безгрижна" со практично без одржување, кој доаѓа со ограничена структурна гаранција за живот. Робусниот алуминиумски афко-железнички систем е изработен од екструдиран алуминиум кој никогаш нема да 'рѓа и ги надминува барањата на IBC и IRC за да ја обезбеди потребната структура. Со седум издржливи, AAMA-2604 Powder-Count Paints завршува достапна за сите свои уникатни серии, Aluminum Afco-Rail може да му го даде на вашиот простор стилот што го сакате. Да се ​​користи со шини на ниво на серија 100 - 6 '. Доаѓа завршено со висококвалитетна боја обложена со прав. Лесен за инсталирање и практично без одржување. Комплетот доаѓа со доволно баластери за да ја заврши вашата должина на железницата. Вклучува серија 125 средни железни w/ фабрички инсталирани конектори за баластер за конфигурација „стил Д“. Гордо направено.

Детални спецификации

Додатоци на производи