• Свеж
Овошје на мажот за кратки ракави за кратки ракави на вратот на вратот и сет на пижами од пижама од руно

Овошје на мажот за кратки ракави за кратки ракави на вратот на вратот и сет на пижами од пижама од руно

DEN 255.68

Од стока
Во магацинот

Добијте двојно удобност со оваа пижама поставена од „Овошје на разбојот“ со врвот на екипажот и панталони од руно. Овој дво-парчен сет за спиење ве подготвува да се развивате во стил со дневни панталони кои нудат исклучителна мекост и удобност со нивниот дизајн на микрофлеици и врвот со опуштено, пространо вклопување-тоа е совршен натпревар! 100% полиестерско руно пан. 60% памук 40% полиестер кратки ракави на екипажот на вратот на вратот. Комплетот вклучува печатена панталони за спиење и појавување на вратот на вратот на екипажот. Мека ткаенина на микрофлече. Опуштено вклопување. Покриена еластична лента за половината. Кабел за влечење за поблиску. Џебови од страничен цвест. Машина за перење. Достапно во продолжена големина S-5 XL.

Детални спецификации

Додатоци на производи