• Свеж
Jordордаче, широк половината на половината, повлечете го Капри Jeanан

Jordордаче, широк половината на половината, повлечете го Капри Jeanан

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

За најтешкото вклопување со најмногу истегнување, одете по испробаното и вистинско влечење на Jegging. Со лента за половината без јаз, извајана ткаенина за истегнување и дополнителна просторија во колкот и бутот, кривината Jegging никогаш нема да ја изгуби својата форма, или е на самото место на вашата листа на омилени фармерки. Дизајнирано да ги прегрне и ласкам кривините, ова е џин што сакате да го прегрнете десно. Лесно влечење на стајлинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи