• Свеж
Фармерки со Софија од Софија Вергара Софија Слаби Пинстрип Среден пораст на глуждот Jeanенски жени

Фармерки со Софија од Софија Вергара Софија Слаби Пинстрип Среден пораст на глуждот Jeanенски жени

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Овие трендовски и разноврсни фармерки на глуждот од фармерките Софија од Софија Вергара, достапни исклучиво на се суштински додаток на вашата секојдневна гардероба. Тие се изработени од супер-меки и затегнати тексас што не бара влечење и ќе ве одржува слободно да се движите. Estos Modernos y Versátiles Tobillo Jeans de Sofía Jeans Por Sofía Vergara, дискон ексклузив. Армарио. Están hechas de denim súper suave y elástico que no quier ropserse y te mantendrá moviendose liberemente. Sofía Skinny Pinstripe Mid Rise Tunle Jean Jean (бело/црно) : Мерења на модели : висина 5? 9 ", половината 25", биста 34 ", колкови 35". Подигнување, околу 9,5 " / субдида, АЛРЕДОР ДЕ 9,5". Inseam, околу 27 " / Enterepierna, Alrededor DE 27". Контурирана половината со копче пред и патент мува / cintura contorneada con el botón delantero y cremallera мува. Три предни џебови / TRES Bolsillos Delantero. Две џебови / дос болилос трасерос. Дизајн на Pinstripe / Diseño de Rayas. Измислување на тексас на мека истегнување / савејска естарамиенто тексас. 98% памук, 2% еластан / 98% алгодон, 2% еластано. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво, топло железо кога е потребно / лајв Máquina en frío con Colores Слично на тоа, соло con blanqueador que no contenga cuando sea necesario, sequ con secado bajo y con con Хиеро Калиенте.

Детални спецификации

Додатоци на производи