• Свеж
Reebok Boys победа џогер, големини со 4-18

Reebok Boys победа џогер, големини со 4-18

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Jогер на Reebok Boys "Победа " е удобен и дише направен од 100 % полиестер. Овој лесен џогер од руно е дише и совршен за целодневно носење. Комплетирајте со безбедна еластична лента за половината, длабоки странични џебови и нашиот лого на Делта на потписот Reebok. Овие панталони се доволно разноврсни за да продолжат со и надвор од судот. Овој џогер за момчиња Рибок е одличен за вашето мало или големо момче затоа што големини се движат од 4-18. Reebok Boys Jogger. Манжетни полите. Странични џебови и товарни џебови. Еластична лента за влечење на половината. Лого на Делта Делта. Атлетика. Момци на Рибок.

Детални спецификации

Додатоци на производи