• Свеж
Sulpell Industries Мода моден бренд Трговски град графички уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Алисон Петри

Sulpell Industries Мода моден бренд Трговски град графички уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : автомобил; Возило; Лице; Жена; Женски; Цртеж, мода, глам, град, торби за купување, бренд, ламба. Дизајн од Алисон Петри.

Детални спецификации

Додатоци на производи