• Свеж
Garanimals девојки за бебиња и мали деца, панталони, големини со месеци-5T

Garanimals девојки за бебиња и мали деца, панталони, големини со месеци-5T

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Groovy и симпатична! Најавете ги фармерките за малку ретро допир на нејзината облека - овие панталони од пламен од Гаранималс имаат забавна силуета која е совршена за нејзината гардероба. Изработени во удобна ткаенина од памук, овие панталони за нозе имаат лесен стил на влечење за да го комплетираат нејзиниот изглед со омилен врв на Гаранималс. Исклучиво на. Панталони од пламен. Се продаде исклучиво на . 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Увезени. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Еластична лента за половината.

Детални спецификации

Додатоци на производи