• Свеж
Постерот за wallидови на Симпсонови - Универзум со врски, 14.725 22.375

Постерот за wallидови на Симпсонови - Универзум со врски, 14.725 22.375

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Ова трендови Интернационал Симпсонови - Универзум 21 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International The Simpsons - Universe 21 wallиден постер со pushpins : Постерите за трендови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

Детални спецификации

Додатоци на производи