• Свеж
Белешка хартија за завиткување на Божиќ

Белешка хартија за завиткување на Божиќ

DEN 271.68

Од стока
Во магацинот

Донесете го ладно чувството на природа во затворено кога ќе ги завиткате вашите Божиќни подароци за пријателите и семејството во оваа илустрирана обвивка за подароци. Божиќна хартија за хартија се одликува со зимско зеленило и дизајни на бери на зелена боја. Халмарк е ваш создавач на честитки, Божиќни украси, подароци и хартија за завиткување повеќе од 100 години. Ние се гордееме со тоа што им помагаме на поединците да се поврзат на вистински начин. Донесете го ладно чувството на природа во затворено кога ќе ги завиткате вашите Божиќни подароци за пријателите и семејството во оваа илустрирана обвивка за подароци. Божиќна хартија за хартија се одликува со зимско зеленило и дизајни на бери на зелена боја. Халмарк е ваш создавач на честитки, Божиќни украси, подароци и хартија за завиткување повеќе од 100 години. Ние се гордееме со тоа што им помагаме на поединците да се поврзат на вистински начин . набавката вклучува 1 ролна хартија за завиткување на Божиќ . Димензии на производот : 80 квадратни метри. 30 "W x 32 'L. Оваа обвивка за подароци може да се рециклира. Хартија изработена од одговорни извори . Hallmark Premium Prag Rolls вклучуваат решетка за сечење на обратна насока за да се обезбедат директно линии.

Детални спецификации

Додатоци на производи