• Свеж
РЕБОК МАНСКИ КАМО КАМО РЕКО ХУДИЕ, до големина 3XL

РЕБОК МАНСКИ КАМО КАМО РЕКО ХУДИЕ, до големина 3XL

DEN 572.00

Од стока
Во магацинот

Само затоа што е ладно, не значи дека обуката запира. Печатениот качулка на Reebok Men's Reece "Camo " е совршен додаток на вашата опрема за вежбање. Оваа руно худи е одлична како положено парче што треба да се фрли, пред или по тренингот. Мека, удобна и разноврсна. Без разлика дали го носите во теретана или работите од дома, оваа џемпер ќе ве натера да се чувствувате и да изгледате најдобро. Пулвер руно худи. Предни џебови. Направено од 80% памук / 20% поли CVC руно.

Детални спецификации

Додатоци на производи