• Свеж
Мистик Браун, 'Руст-Олеум го запира' рѓа текстура металик заштитен емајл спреј боја-2626660, Оз, пакет

Мистик Браун, 'Руст-Олеум го запира' рѓа текстура металик заштитен емајл спреј боја-2626660, Оз, пакет

DEN 895.68

Од стока
Во магацинот

Мистик кафеава, 'рѓа-олеј запира' рѓа текстуриран метален заштитен емајл спреј боја-2626660, 12 мл, 6 пакет : Обезбедува трајна заштитна обвивка за сите ваши проекти во затворен и отворен простор. Формулата за спречување на 'рѓата нуди одличен отпор на абразија, згаснување, чипување и досадување. Бојата се суши на допир за 15 минути и лесно се применува; Покривање до 8 квадратни метри. Специјално дизајниран врвот за спреј за удобност го намалува заморот на прстите и спрејовите од кој било агол - дури и наопаку за да се достигнат области. Погодно и за внатрешна и за надворешна употреба на метал, дрво, бетон и asonидање. Формулирани за да се обезбеди одлична превенција на 'рѓа и отпорност на абразија, избледување, испорака и досадување. Се суши на допир за 15 минути. 12 мл може да покрие до 8 квадратни метри во зависност од порозноста на површината. Текстурираната метална завршница создава нов, униформен изглед. Лесно се нанесува со кој било агол, врвот за спреј за удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи