• Свеж
Затегната табла со двојки, повеќе бои и големини

Затегната табла со двојки, повеќе бои и големини

DEN 1279.84

Од стока
Во магацинот

Длабокото дијамантско затегнување додава елегантен допир на оваа тапацирана глава. Произведено во Илиноис, има стилски памучен тапацир. Оваа глава бара лесно склопување и без напор се прицврстува на стандардните рамки за метални кревети. Слушалката се прилагодува за да се зголеми во висината. Затегната табла со двојки, повеќе бои и големини : ткаенина од памук. Рачно изработено дијамантско гушкање. Headboard прилагодува до 3 ". Произведено во Илиноис. Само чисто место. Прицврстувачи на која било стандардна рамка за кревет. Потребно е лесно склопување. Вклучен е хардверскиот комплет. Близнак : 4" L x 41 "W x 51" H. Целосно : 4 "l x 56" W x 51 "H. Queen : 4" L x 62 "W x 51" H. Кинг : 4 "l x 78" W x 51 "H. California King : 4" L x 74 "W x 51" H.

Детални спецификации

Додатоци на производи