• Свеж
Трговска марка ликовна уметност градина валц III платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност градина валц III платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Градина валцер III“ платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации

Додатоци на производи