• Свеж
Девојки за девојчиња пионерски мали деца, фустан со ракав, големини 2T-5T

Девојки за девојчиња пионерски мали деца, фустан со ракав, големини 2T-5T

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Овој прекрасен фустан за ракави на ракави од пионер му помага на вашето мало девојче да остане слатко и удобно за секоја пригода. Ткаенината за плетење на истегнување создава лесно движење и allows дозволува да игра со леснотија дома или настани, сè додека изгледа симпатично. Изберете од кој било од прекрасните дизајни за печатење „Allover“ за совршен пар фустани што одговараат на мама и ќерка на топли, сончеви денови. Само на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; детали за руфла на ракавите; Ниво на здолниште со тресење. Пионерската жена со ракав фустан за девојчиња. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Детални спецификации

Додатоци на производи