• Свеж
Група AFPU090102GRAYRED црвена универзална кожа предна сет на седишта за автомобили w. Освежувач на воздухот

Група AFPU090102GRAYRED црвена универзална кожа предна сет на седишта за автомобили w. Освежувач на воздухот

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Нов ентериер за автомобили? Да молам. Ограничување на Мулах за тој нов ентериер? Ех, помине. Прескокнете го трошокот и одете директно за завршницата на фабричко-свежо со капаците на кожените автомобили на FH Group. Најмногу премиум дизајн на FH Group сè уште, овој преден дел од седиштето на автомобилот го спојува високиот лак на спортски ентериери со погодност на перничиња за лизгање. Изработено во куќата, секоја покривка пристигнува како едно рационално парче за мазна и брза инсталација (размислете : помалку време истурете во текот на упатството и повеќе минути пловејќи по автопатот). Ние не поштедивме детали за вас. Заедно со вкусно мека веганска кожа, секоја покривка може да се пофали со специјално прилагодени отвори за потпирачи за глава и амортизирање на пена со висока густина за да го лулка грбот и плен. Доаѓа во бои како беж, црна, сина, сива и црвена боја. Вклучува освежувач на бонус воздух. Број на дел од производителот : AFPU090102 GRAYRED пакетот вклучува : 2 наслови на седиштата на предните корпи, 2 капаци на потпирачот за глава, хардвер за инсталација. Синтетичката кожа се бори со дамки со финиш отпорна на вода што брише чиста. Компатибилен само со отстранливи потпирачи за глава; Проверете го вашето возило. Специјално зашиено отворање на кука и јамка на врвот за мазна, прилагодена завршница. Перничиња на грбот и плен со целото густо подлога за пена. Врвот за чистење : Избришете го чисто со влажна крпа, суво воздух. Делукс синтетичката кожа обезбедува врвен ентериер за неколку минути. Материјал : Синтетичка кожа со подлога за полифоам. '20 "Универзално вклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи