• Свеж
Г -дин чист магија бришач Екстра трајни, влошки за чистење со Дурафоам, КТ

Г -дин чист магија бришач Екстра трајни, влошки за чистење со Дурафоам, КТ

DEN 213.44

Од стока
Во магацинот

Г -дин чиста магија Eraser Extrable Surable Sclubber и Pad за чистење е 4x посилна со Durafoam*. Микро-лушпите за чистење достигнуваат во површинските жлебови, кревајќи се изградени нечистотии и вар. Користете го целиот околу куќата како мулти-намена за чистење на текстурирана површина на вашите невозможни мешавини : Ознаки на wallsидови, ѓубриња од сапун во када и на стакло за туширање, и мрсна кујна хаос на бројачи, шпорети и печки! *наспроти. Водечки спреј за белило за белило г-дин чист магичен бришач Екстра издржлив чистач е 4x посилен * со Durafoam * Изведба на чистење наспроти водечкиот спреј за белило за сите намени. Волшебните бришачи се исто така достапни во екстра трајни, кујнски и оригинални форми. Г -дин Чиста магија „Ерасер“ обезбедува моќна чиста само со вода. Нема додадени груби хемикалии . Овој чистач за чистење е тежок за нечистотија, низ целата куќа! Чистач на површини, чистач на wallидови, чистач за када, чистач на врата од рерна, ги брише ознаките на светлосни прекинувачи, врати и многу повеќе!.

Детални спецификации

Додатоци на производи