• Свеж
Бесплатно собрание, женски мениски фустан со квадратни ракави

Бесплатно собрание, женски мениски фустан со квадратни ракави

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Бесплатното собрание го стори тоа повторно! Тие зедоа стилски едноставен фустан во смена и го зачинија со трендовски квадратни ракави. Додадете во појас за само-вратоврска, а имате фустан што е малку облечен и малку обичен, сите завиткани во еден прекрасен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : Фустан во смена; 35,5 "Долг од центарот на задниот врат. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : 3/4 квадратни ракави со должина. Фустан за смена на квадратни ракави од бесплатно склопување. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слоеме и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи