• Свеж
Времето и вирната породилна ткаени блуза Пинтјук

Времето и вирната породилна ткаени блуза Пинтјук

DEN 512.16

Од стока
Во магацинот

Овој пат и ткаената блуза од пинтук е разноврсно парче за да ве задржи стилски за време на бременоста и после. Манжетните ракави и модерните детали за питтук ги зголемуваат традиционалните врвови за породилно, додека долгиот полите обезбедува покритие додека воздушната ткаенина му дозволува на мајка-да остане кул и удобно. Исклучиво на. Материјал : 100% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Дефект : Сплит деколте. Затворање : Предно на копчето. Ракави : 3/4 должина на ролни манжетни со табулатори на копчињата. Џебови : Ништо. Карактеристики : розова Детали за заби. Bluseенска породилна блуза од Питтук од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи